LAMAX Electronics | CZ
LAMAX Electronics

DOBÍT KREDIT SIM KARTY

ONLINE

  • Vaše SIM karta je připravená k použití a má aktivní volání, SMS a mobilní data.
  • SIM kartu lze použít v České Republice a na Slovensku a to bez závazků.
  • SIM karta je dodávaná bez PIN kódu.
  • Aktivace SIM karty probíhá automaticky ihned po připojení do T-mobile sítě (obdržíte aktivační SMS).
  • Vaše SIM karta je dodávaná s počátečním bonusovým kreditem 10 Kč.
  • Ze svého kreditu nyní čerpáte 3,90 Kč za minutu volání do a SMS za 1,90 Kč do všech sítí podle tarifu Twist S námi.
  • SIM karta využívá mobilní síť společnosti T-Mobile.
  • Informace o Vašem tarifu či požadavek na změnu tarifu můžete vyřídit na +420 800 73 73 73 (Po – Pá 8-21:00).

Voláním na T-Mobile se rozumí volání na čísla značky T-Mobile. Aktivací SIM karty prohlašujete, že jste se seznámili a souhlasíte se Všeobecnými podmínkami T-Mobile, Podmínkami pro zpracování osobních údajů, Obchodními podmínkami tarifu Twist S námi a ceníkem. Veškeré informace o službách, podmínky a další dokumenty najdete v Můj T-Mobile v sekci T-Box. Pro fungování našich služeb zpracováváme určité údaje, které pak využíváme i pro zaslání vhodné nabídky pro Vás. Když nám udělíte souhlas v Můj T-Mobile, můžeme zpracovávat i údaje o tom, jak a kde naše služby využíváte. Na můj T-Mobile můžete tento souhlas také odvolat. Více na t-mobile.cz/ochranasoukromi a nebo www.t-mobile.cz/twist.

Proces registrace nového uživatele do aplikace LAMAX Tracking

Průvodce důležitým nastavením při prvním spuštění aplikace LAMAX Tracking

Jak dlouho vydrží baterie a jak optimalizovat její výdrž?

Výdrž baterie je především závislá na četnosti odesílání polohy LAMAX GPS Locator, viz výběr intervalů v aplikaci od 1 minuty po 60 minut. Dále na samotné síle GPS (satelitního) a GSM (mobilního) signálu, stejně jako na délce a počtu hovorů. Pro běžné použití doporučujeme v mobilní aplikaci LAMAX Tracking nastavit 3minutový interval odesílání polohy. Díky tomuto nastavení dosáhnete bez problému na nadstandardní výdrž okolo 100 hodin na jedno nabití. Pokud potřebujete co nejdelší výdrž, lze interval odesílání polohy nastavit na 60 minut. Tímto způsobem se dostanete na reálnou výdrž až 240 hodin, v závislostech na ostatních výše zmíněných podmínkách (síla GPS/GSM a četnost hovorů).

Kde jsou uložena data o pohybu?

Na ničem jiném nám nezáleží tolik, jako na bezpečí našich dětí, zvířat a věcí. Proto jsme se rozhodli provozovat službu na lokálních serverech přímo v naší evropské centrále, v Praze. Díky tomu můžeme zaručit maximální možnou úroveň zabezpečení nad takto citlivými údaji.

Lze lokátor začít využívat ihned po nákupu?

Ano. Do lokátoru je potřeba vložit pouze přednabitou Nano SIM kartu, u které byl vypnut požadavek na zadání PIN kódu. Ihned poté je lokátor připraven k používání.

Kolik stojí měsíční provoz lokátoru?

Někteří operátoři nabízejí, k již stávajícímu hlasovému tarifu další, takzvanou přidruženou SIM kartu. Za její provoz se u některých operátorů neplatí nic, u jiných zlomek ceny standardních tarifů. Rozpětí měsíčních nákladů je tedy velice různé, záleží jen na Vámi zvolené variantě, každopádně s vhodným operátorem lze lokátor provozovat od nulových nákladů za měsíc.
Průměrná spotřeba dat lokátoru je 50 MB měsíčně (při použití 1minutové frekvence pro lokalizaci a 10 zpráv denně).

Je lokátor a jeho příslušenství zdravotně nezávadné?

Ano, lokátor je z vysoce kvalitního a zdraví nezávadného materiálu. Nemusíte se tak bát o přítomnost škodlivých látek, jako u jiných výrobců. Ti mohou pro výrobu používat měkčené plasty obsahující pro zdraví nebezpečné ftaláty.

Jak se lokátor vypíná?

Pro bezpečnost jsme přidali funkci vzdáleného vypnutí lokátoru, aby ho omylem nevypnul např. Váš pes při běhu. Vzdálené vypnutí zajistí, že pokud je v lokátoru vložena funkční SIM karta, nelze tento lokátor vypnout tlačítkem na jeho boku. Jediný způsob je pomocí funkce „Vzdáleného vypnutí trackeru“ v aplikaci „LAMAX Tracking“.

Jak nastavit Monitorované oblasti?

Z domovské obrazovky klikněte na MENU → Monitorované oblasti. Pokud ještě nemáte žádnou vytvořenou oblast, automaticky Vám vyskočí obrazovka „Vytvořit monitorovanou oblast. Najděte na mapě oblast, kterou chcete nastavit, zvolte její velikost, pojmenujte si ji, a nakonec vše nezapomeňte uložit vpravo dole tlačítkem „Uložit“.

Jak přesná je lokalizace lokátoru?

Od jednotek až po stovky metrů v závislosti na aktuálně používané technologii pro samotné určení polohy. V případě dostatku GPS signálu je běžná přesnost na 5–20 metrů. V místech, kde je GPS signál slabý, případně není vůbec, dochází k určení polohy za pomoci GSM (LBS) sítě, kde se přesnost může pohybovat klidně do 1000 metrů anebo Wi-Fi sítě, kde je přesnost lokalizace do 300 metrů.

Jsou účtovány nějaké poplatky za data v uživatelském účtu na serveru produktu?

Ne. Všechny účty na serverech produktu, včetně aplikace LAMAX Tracking, jsou zcela zdarma.

Mohu pod jedním účtem spravovat více lokátorů?

Ano, pod jedním účtem můžete obsluhovat až 20 lokátorů. Navíc tento účet můžete sdílet s ostatními členy domácnosti bez limitu přihlášených uživatelů.

Jakou použít SIM kartu a jaký tarif zvolit?

Správná velikosti SIM karty pro lokátor je Nano SIM. Můžete použít libovolnou předplacenou kartu či mobilní tarif, který obsahuje alespoň 30 MB dat na měsíc. Volné a placené minuty jsou již zcela na Vašem uvážení.

Proč musí mít SIM karta datový balíček?

Pro odesílání informací o GPS poloze využívá lokátor technologii mobilního datového přenosu (komunikace se serverem). Pokud vložíte SIM kartu bez internetového připojení, budete moci z lokátoru pouze telefonovat.

Jak rychlá data musí SIM podporovat, LTE, 3G nebo GPRS (2G)?

GPRS (2G). Protože pro samotné odesílání polohy není potřeba velkých objemů dat a abychom dosáhli co nejdelší výdrže na jedno nabití. V neposlední řadě je to samotné pokrytí. LTE ani 3G signál není zdaleka všude. Naopak všude tam, kde se dovoláte s telefonem, je i námi zvolené GPRS (2G) internetové připojení.

Funguje lokátor i v zahraničí?

Ano, záleží jen na Vašem tarifu a nastavení Vaší SIM karty.

Důležité upozornění:

Univerzální lokátor není profesionálním bezpečnostním sledovacím zařízení. Údaje o poloze a historii pohybu závisí na dostupnosti signálů GPS, WiFi a GSM (LBS), které výrobce nezajišťuje a ani jejich dostupnost nemůže garantovat. Bezpečnostní prvky lokátoru slouží čistě pro orientační přehled o zaznamenané poloze a zaznamenané historii pohybu. Vzhledem k výše uvedenému výrobce neposkytuje záruku ani jiným způsobem negarantuje nebo neodpovídá za aktuální dostupnost polohy a kompletní historii pohybu lokátoru.

Zůstaň v obraze s našim newsletterem

1x za dva měsíce ti pošleme zajímavé články a novinky o našich produktech.

* Odesláním formuláře vyjadřuješ souhlas se zpracováním osobních údajů.