IP kamera pre Shield by LAMAX Tech

ovládanie pomocou aplikácie, obrazový senzor SONY, ostrý obraz aj v zlých svetelných podmienkach, obojsmerné HIFI hovory, možnosť zdieľania s rodinou a priateľmi, 10 kamier z jedného telefónu, jednoduchá inštalácia pomocou skrutiek alebo 3M samolepiek, spolu s bezpečnostným systémom Shield a WiFi zásuvkou vytvorí chytrú domácnosť.

Viac detailov

Cena a objednávka
  • 110,00 € s DPH

Skladem

email delicious twitter addthis

Neúnavný strážca Vášho domova

IP kamera pre Shield by LAMAX Tech chráni Váš domov ja Vašich blízkych. Nech už chcete postrážiť deti, alebo v spojení s bezdrôtovým bezpečnostným systémom Shield by LAMAX Tech usvedčiť zlodeja, môžete sa spoľahnúť na ostré zábery s vysokým rozlíšením a kvalitný zvuk. Vytvorte si spolu s alarmom, IP kamerou a WiFi zásuvkou inteligentný domov by LAMAX Tech.

Neúnavný strážca Vášho domova

Inteligentná domácnosť v telefóne

Spolu s bezdrôtovým bezpečnostným systémom Shield by LAMAX Tech a inteligentnou zásuvkou môžete IP kameru ovládať pomocou aplikácie vo Vašom smartfóne. Záznamy z IP kamery si môžete na svojom telefóne ukladať, prehliadať v reálnom čase alebo zdieľať s Vašimi partnermi či priateľmi.

Inteligentná domácnosť v telefóne

Pestúnka aj detektív

Ste v práci alebo idete na večeru s priateľmi? Potrebujete postrážiť deti alebo svojho psa? S IP kamerou si môžete kedykoľvek a kdekoľvek skontrolovať, čo Vaše ratolesti či domáci maznáčikovia práve stvárajú. V kombinácii s bezdrôtovým bezpečnostným systémom Shield by LAMAX Tech zaznamenáte každého nevítaného návštevníka. V prípade narušenia odošle Shield upozornenie na Váš telefón. Teraz môžete zaznamenať jeho tvár a máte tak dôkazy pre políciu.

Pestúnka aj detektív

Ostrý zrak

Vďaka obrazovému snímaču značky SONY ponúka IP kamera bezkonkurenčne čistý a ostrý obraz aj v zhoršených svetelných podmienkach. Nočný režim ponúka kvalitný obraz aj pri minimálnom osvetlení. Široký uhol záberu zaistí prehľad nad celou miestnosťou.

Ostrý zrak

Zvučný hlas, citlivý sluch

Zabudovaný HiFi mikrofón a reproduktor potom zaistí vynikajúci zvuk pri obojsmernej komunikácii. Môžete tak napomenúť Vaše deti alebo domácich maznáčikov, či im v prípade nehody poradiť a upokojiť ich.

Zvučný hlas, citlivý sluch

Zdieľajte s rodinou a priateľmi

Sledovať on-line záznam môžete nielen Vy, ale môžete ho zdieľať aj s Vašou rodinou a priateľmi. V mobilnej aplikácii vygenerujte QR kód, ktorý odošlete komukoľvek, s kým chcete Vaše zábery zdieľať. Príjemca už len nahrá kód do aplikácie a spustí záznam.

Zdieľajte s rodinou a priateľmi

Viac očí viac vidí

Votrelec sa môže do Vášho domova dostať mnohými spôsobmi a jedna kamera často nestačí. IP kamera pre Shield umožňuje pripojiť k jednému telefónu až 10 zariadení. Vďaka tomu dohliadnete na všetky prístupy do Vášho domova.

Viac očí viac vidí

Jednoduchá montáž a inštalácia

Súčasťou balenia IP kamery je aj fixačná sada. Kameru môžete pripevniť pomocou skrutiek a hmoždiniek, ak aj 3M nálepiek. Kamera má vlastný stojan, takže ju môžete voľne postaviť. Možností umiestnenia kamery je naozaj veľa a montáž nezaberie viac než pár minút. Kameru prepojíte behom niekoľkých sekúnd s aplikáciou vo Vašom telefóne.

Jednoduchá montáž a inštalácia

Nastavenie kvality obrazu

V aplikácii môžete vyberať medzi tromi rôznymi kvalitami obrazu. To zaistí funkčnosť aj v prípade pomalého WiFi pripojenia u Vás doma a zároveň šetrí Vaše mobilní dáta.

Nastavenie kvality obrazu

Až týždeň záznamu

IP kamera obsahuje slot pre micro SDHC kartu. Okrem nahrávania záznamov na telefón je teda možné ukladať záznam na pamäťovú kartu. Maximálna dĺžka záznamu na kartu je až 180 hodín. Akonáhle je karta zaplnená, kamera začne prepisovať staré záznamy.

Až týždeň záznamu

Parametre IP kamery pre Shield by LAMAX Tech

Obrazový snímač­ 1/4“ CMOS
Minimálna svetelnosť 0.02 Lux
Rýchlosť uzávierky 1/50 s až 1/100000 s
Objektív 2.4 mm F2.0
Uhol záberu 95°
Kodek videa H.264
Rozlíšenie 1280x720 pri 30 fps
Úložisko Micro SDHC až 32 GB
Bezdrôtový štandard IEEE802.11b/g/n
Frekvencia 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz
Šírka pásma 20/40 Mhz
Počet zariadení až 10 naraz
Prevádzková teplota -5°C - 60°C
Prevádzková vlhkosť až 95%
Napájanie DC 5V 2A
Spotreba energie max. 5W
Rozmery 91 x 78 x 115 mm

Obsah balenia

• IP kamera
• Micro USB nabíjací kábel
• Montážna sada
• Manuál